ma.AlcoruGuru.ru

Компанијата "rekolt": време да се подготви за новата година!

Видео: елка. Ние ги красат елка за Нова Година. нова 2016

Компанијата За најдобри резултати, "Rekolt" има развиено голем број на специјални понуди наменета за компании - партнери:
-"За секој купен" ДА кутија на вотка "* и" адут "* дистрибутер добива парична награда."
-"Одложување за секоја серија на ТМ" стока ДА акција "* и" адут "* стекнати во периодот од 10 Август - 15 Октомври оваа година се прошири за да се!".

Видео: Подготовки за гледачите на одмор вечера и честитки канал г-дин Макс Среќна Нова Година 2016 !!!Оваа програма е важен чекор во креирањето на поволна перспектива, партнерства.
Суд: Водка "Трамп" - модерен high-end производ кој е комбинација на традиционалните технологија и уникатна технологија ", дестилација пет-време". Водка "Трамп": Едно уметничко дело од најдобрите холандската дестилерија, која е основана во дестилерија `Ондер де Boompjes во Gollandii.Vodka ДА! уникатен.Нејзиниот уникатно мазна вкус се постигнува благодарение на четворни систем на филтрирање, кој му дава на пијалок исклучителна транспарентност и ја елиминира остри забелешки на вкус заеднички за повеќето алкохолни пијалаци. ДА! предизвика нови чувства! ДА! привлече со својата единствена, око-фаќање дизајн. Тоа изгледа подеднакво светли, и на полица во продавница, и бар и клуб. Експертите веќе го ценел одличен квалитет вотка ДА!, Награди сребрен медал на Меѓународниот Прегледајте на духови 2008 и златен медал PRODEXPO 2008 година во Русија.

Видео: Novouralsk подготовка за Нова Година

* Учествуваат во програмата на промотивни производи ТМ "ДА" и "Трамп» 0,75 л., 1.0 l., 1,75 литри.
За да се подготви Трамп вотка во прилог на согласност со сите барања на технологијата "петкратниот дестилација", водка се подложува на дополнителна обработка на злато филтер.

Водка «Трамп GOLD» - ексклузивен ограничено производство издание вотка. Злато на шишето се применува од страна, и производство на таков процес ексклузивен примерок трае речиси четири месеци.

Сподели на социјални мрежи:

Слични
Здравица за новата годинаЗдравица за новата година
"Rekolt" партнери конференција."Rekolt" партнери конференција.
Urzhum BCR планира да го зголеми капацитетотUrzhum BCR планира да го зголеми капацитетот
"Бело злато" и Јат "Водка Артел" "се приклучат ..."Бело злато" и Јат "Водка Артел" "се приклучат ...
Компанијата "rekolt" извештаите на појавата на "клонови" вотка ...Компанијата "rekolt" извештаите на појавата на "клонови" вотка ...
"Руски Северна", сега во Украина"Руски Северна", сега во Украина
Сега Водка ТМ "руската шума" во новата година - 1 литар !!!Сега Водка ТМ "руската шума" во новата година - 1 литар !!!
Во Русија, на Нова Година невиден пораст на цените на ...Во Русија, на Нова Година невиден пораст на цените на ...
Компанијата "rekolt" распишува конкурс "руски вкус ...Компанијата "rekolt" распишува конкурс "руски вкус ...
Во 2010 година АД "Sarapul дестилерија" ...Во 2010 година АД "Sarapul дестилерија" ...
» » Компанијата "rekolt": време да се подготви за новата година!